Teren, na którym mieszczą się domki to hektar terenu oddzielony małą rzeką Grabar oraz tutejszym lasem. Do wynajęcia są dwa domki piętrowe.

W domku Bez do dyspozycji gości są cztery łóżka dwuosobowe (jedno na dole i trzy w trzech oddzielnych sypialniach na piętrze), dwie łazienki z prysznicem i wanną (na parterze i piętrze). Na dole znajduje się salon z kuchnią i wyjściem na taras. Dodatkowo salon wyposażony jest w kominek. Ponadto na górze znajduje się przestronny balkon z widokiem na staw, rzekę i las.

W domku Wrzos na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym i kominkiem oraz łazienką, na górze zaś dwa pokoje, przedpokój oraz łazienka. Łącznie do dyspozycji w domku są trzy łóżka dwuosobowe oraz dwa łóżka jednoosobowe. Na zewnątrz znajduje się altana z zestawem siedliskowym do wypoczynku.

Ponadto na wyposażeniu domków znajdują się telewizory, lodówki, zmywarki, kuchenki z piekarnikiem, czajnik, ekspresy kapsułkowe do kawy, garnki, naczynia i sztućce.

Zapewniamy również ręczniki, pościel, pralkę, żelazko i suszarkę do włosów. Dodatkowymi atrakcjami na terenie posesji- sauna znajdująca się w oddzielnym drewnianym pomieszczeniu, staw z pomostem, boisko do gry w siatkówkę, rowery, grill, palenisko, huśtawka oraz duża altana do rozmaitych aktywności.

Atrakcje w okolicy

Niedaleko wsi płynie rzeka Bug, która ze swymi starorzeczami nazywana jest często ostatnią dziką rzeką Europy. Tereny nadrzeczne to również ważne siedliska ptactwa wodno-błotnego i ssaków, a także ulubione miejsce miłośników wędkarstwa. Każdy kto lubi aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu może wybrać się na spływ kajakowy, wycieczkę rowerową Wschodnim Szlakiem Rowerowym „Green Velo” lub spacery po lesie.
Tereny te słyną również z produktów regionalnych, które można nabyć u lokalnych producentów. Szczególnie warto wybrać się do miejscowości Kodeń po Kodeński chleb razowy czy ziołowy miód z kwiatów mlecza nazwany Nektarem św. Eugeniusza w klasztorze Misjonarzy Oblatów.

W samej wsi Zabłocie znajduje się ponad stuletnia cerkiew św. Mikołaja. W odległości 10 km od Zabłocia znajduje się Prawosławny Monaster Św. Onufrego w Jabłecznej, który (jak głoszą przekazy ludowe) został założony w ok. XV wieku po tym, jak do wsi Jabłeczna przypłynęła rzeką Bug ikona św. Onufrego. W Kodniu zaś warto udać się do Sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej, gdzie znajduje się obraz Matki Bożej Kodeńskiej ściśle związany z rodem Sapiehów oraz przespacerować się alejkami Kalwarii Kodeńskiej. Warto zwiedzić również oddalone o 20 km od Zabłocia Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie, jezioro Białe w Okunince (45 km) czy Stadninę Koni w Janowie Podlaskim (65 km).

Dodatkowe atrakcje:
- Bazylika św. Anny z lat 1629-1635, a w niej cudowny obraz Matki Bożej Kodeńskiej
- Kalwaria Kodeńska
- Ruiny pałacu Sapiehów
- Kaplica cmentarna św. Wawrzyńca z 1703 r. w.
- Kościół pw. Św. Ducha
- Wielokrotnie przebudowywany pałac Placencja
- Zabytkowa brama Unicka
- Droga Krzyżowa z oryginalnymi figuralnymi rzeźbami drewnianymi autorstwa Tadeusza Niewiadomskiego
- Cerkiew prawosławna pw. Świętego Ducha
- Klasztor Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej,
- Dom Zakonny Sióstr Sercanek oraz klasztor Sióstr Karmelitanek Bosych
- Muzeum misyjno-ornitologiczne