Sauna sucha (dostępna cały rok)

Balia (dostępna cały rok)

Palenisko (dostępne cały rok)

Wiata taneczna (dostępna w okresie letnim)

Kącik różany

Kino letnie z leżakami (dostępne w okresie letnim)

Balia (dostępna cały rok)

Kąpieliska termalne w okolicy

Bukowina Tatrzańska - Bukovina Terma Hotel SPA
ul. Sportowa 22, 34-530 Bukowina Tatrzańska

Terma Bania | Aquapark | Termy Białka Tatrzańska
ul. Środkowa 181, 34-405 Białka Tatrzańska

Gorący Potok
Osiedle Nowe 45, 34-424 Szaflary

Termy Szaflary
Osiedle Nowe 20, 34-424 Szaflary

Chochołowskie Termy
Chochołów 400, 34-513 Czarny Dunajec

Stoki narciarskie w pobliżu

RUSIN-SKI
ul. Wierch Rusiński 70, Bukowina Tatrzańska 34-530, Polska

OLCZAŃ-SKI
ul. Wierch Olczański, Bukowina Tatrzańska 34-530, Polska

Wyciąg narciarski UFO
ul .Wierch Olczański, Bukowina Tatrzańska 34-530, Polska

Zakopane

Największa miejscowość w bezpośrednim otoczeniu Tatr, duży ośrodek sportów zimowych, potocznie nazywany zimową stolicą Polski. Nad miastem góruje Giewont (1894 m n.p.m.)

Giewont

Giewont (1895 m n.p.m.) to jeden z najpopularniejszych szczytów w całej Polsce. To słynny tzw. "Śpiący Rycerz", górujący ponad Kotliną Zakopiańską, dobrze widoczny z wielu miejsc w Zakopanem. Giewont to niewątpliwy symbol Tatr, na jego szczycie znajduje się 15-metrowy krzyż.

Gubałówka

Gubałówka (1126 m n.p.m.) - szczyt, na który prowadzi kolej linowo-terenowa z Zakopanego. Z jej grzbietu roztacza się panorama całych polskich Tatr i Zakopanego oraz Podhala, Pienin, Gorców i Beskidu Żywieckiego wraz z ich słowacką częścią. Z Gubałówki prowadzi spacerowy Szlak Papieski na Butorowy Wierch (1160 m).

Kasprowy Wierch

Kasprowy Wierch (1987 m n.p.m.)- szczyt w Tatrach Zachodnich, na który kursuje kolej linowa z Kuźnic. Kasprowy Wierch jest powszechnie znanym ośrodkiem narciarskim. Na szczycie znajduje się obserwatorium meteorologiczne oraz najwyżej położona w Polsce restauracja.

Morskie Oko

Morskie Oko - to największe (ok. 35 ha) i jedno z najbardziej znanych jezior tatrzańskich. Położone jest w górnych partiach Doliny Rybiego Potoku stanowiącej część walnej Doliny Białki. Wycieczkę rozpoczynamy na Palenicy Białczańskiej.

Polana Rusinowa

Polana Rusinowa (ok.1200 m n.p.m.) - jest fantastycznie położona u podnóża Tatr Wysokich. Świetnie widać stąd Gerlach, Wysoką czy Rysy. Gdy już nacieszycie oczy panoramą to warto dać się uwieść zapachom wydobywającym się z bacówki. Świeżo robione oscypki i bundz to „must eat” na podhalańskiej ziemi.

Sanktuarium Maryjne na Wiktorówkach

Sanktuarium Maryjne na Wiktorówkach, Sanktuarium Matki Bożej Królowej Tatr lub Matki Bożej Jaworzyńskiej – sanktuarium na Wiktorówkach w Tatrach Wysokich. Znajduje się na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego, w bezpośrednim sąsiedztwie Rusinowej Polany.

Dolina Kościeliska

Dolina Kościeliska - ma licznych wielbicieli. Bywa uważana za jedną z najpiękniejszych tatrzańskich dolin, bogatą w atrakcje przyrodnicze oraz pamiątki historyczne(ok. 9km długości). W Dolinie znajduje się kilka jaskiń (m.in. Mroźna, Mylna, Smocza Jama) oraz schronisko na Hali Ornak.

Dolina Chochołowska

Dolina Chochołowska jest najdłuższą i największą doliną w polskich Tatrach, ma ok. 10 km długości. Jest idealnym miejscem na łagodne spacery z dziećmi, a jednocześnie świetnym punktem wyjść w wyższe partie Tatr Zachodnich.

Wielka Krokiew

Wielka Krokiew - skocznia narciarska .Jest najstarszą i największą skocznią narciarską w Polsce.

Spływ Dunajcem

Spływ Dunajcem jest atrakcją sezonową, która trwa od 1 kwietnia do 31 października. Spływ Dunajcem zaczyna się w miejscowości Sromowce – Kąty, lub Sromowce Niżne, a kończy się w Szczawnicy, lub Krościenku nad Dunajcem. Pierwsza trasa do Szczawnicy jest krótsza i trwa 2 godziny i 15 minut. Do przepłynięcia jest 18 kilometrów.